Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
BJJ - gr. początkująca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. dziecięca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. początkująca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. dziecięca
Piotr Firlej, Andrzej Żelechowski
17:00 - 18:00
17:30
18:00
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
Taekwondo
Paweł Zawieśliński
18:00 - 19:00
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
Judo
Andrzej Żelechowski
18:00 - 19:30
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
18:30
19:00
19:30
Systema
Piotr Kożuchowski
19:30 - 21:00
Kattlebell + Indian Clubs
Jakub Król
19:30 - 20:30
Systema
Piotr Kożuchowski
19:30 - 21:00
Kattlebell + Indian Clubs
Jakub Król
19:30 - 20:30
Taekwondo
Paweł Zawieśliński
19:30 - 20:30
20:00
20:30

Poniedziałek

  • BJJ - gr. początkująca
    17:00 - 18:00
  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30
  • Systema
    19:30 - 21:00

Wtorek

  • BJJ - gr. dziecięca
    17:00 - 18:00
  • Taekwondo
    18:00 - 19:00
  • Kattlebell + Indian Clubs
    19:30 - 20:30

Środa

  • BJJ - gr. początkująca
    17:00 - 18:00
  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30
  • Systema
    19:30 - 21:00

Czwartek

  • BJJ - gr. dziecięca
    17:00 - 18:00
  • Judo
    18:00 - 19:30
  • Kattlebell + Indian Clubs
    19:30 - 20:30

Piątek

  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30
  • Taekwondo
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:00
BJJ - gr. początkująca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. dziecięca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. początkująca
Piotr Firlej
17:00 - 18:00
BJJ - gr. dziecięca
Piotr Firlej, Andrzej Żelechowski
17:00 - 18:00
17:30
18:00
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
BJJ - grupa zaawansowana
Piotr Firlej
18:00 - 19:30
18:30
19:00

Poniedziałek

  • BJJ - gr. początkująca
    17:00 - 18:00
  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30

Wtorek

  • BJJ - gr. dziecięca
    17:00 - 18:00

Środa

  • BJJ - gr. początkująca
    17:00 - 18:00
  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30

Czwartek

  • BJJ - gr. dziecięca
    17:00 - 18:00

Piątek

  • BJJ - grupa zaawansowana
    18:00 - 19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:30
Systema
Piotr Kożuchowski
19:30 - 21:00
Systema
Piotr Kożuchowski
19:30 - 21:00
20:00
20:30

Poniedziałek

  • Systema
    19:30 - 21:00

Środa

  • Systema
    19:30 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Taekwondo
Paweł Zawieśliński
18:00 - 19:00
18:30
19:30
Taekwondo
Paweł Zawieśliński
19:30 - 20:30
20:00

Wtorek

  • Taekwondo
    18:00 - 19:00

Piątek

  • Taekwondo
    19:30 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Judo
Andrzej Żelechowski
18:00 - 19:30
18:30
19:00

Czwartek

  • Judo
    18:00 - 19:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:30
Kattlebell + Indian Clubs
Jakub Król
19:30 - 20:30
Kattlebell + Indian Clubs
Jakub Król
19:30 - 20:30
20:00

Wtorek

  • Kattlebell + Indian Clubs
    19:30 - 20:30

Czwartek

  • Kattlebell + Indian Clubs
    19:30 - 20:30
No events available!
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:30
Psychologia Sportu
Honoratą Ruban
19:30 - 20:15
Dietetyka
Natalia Kwiatek
19:30 - 20:15
20:00

Środa

  • Psychologia Sportu
    19:30 - 20:15

Piątek

  • Dietetyka
    19:30 - 20:15
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:30
Psychologia Sportu
Honoratą Ruban
19:30 - 20:15
Dietetyka
Natalia Kwiatek
19:30 - 20:15
20:00

Środa

  • Psychologia Sportu
    19:30 - 20:15

Piątek

  • Dietetyka
    19:30 - 20:15
No events available!

 

Zajęcia fitness w Zawadzie

Zaspół Edukacyjny nr 8 w Zawadzie, ul. Szkolna 24. Mapa.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00
Fitness
Piotr Firlej
20:00 - 21:00
Fitness
Piotr Firlej
20:00 - 21:00
20:30

Wtorek

  • Fitness
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Fitness
    20:00 - 21:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
20:00
Fitness
Piotr Firlej
20:00 - 21:00
Fitness
Piotr Firlej
20:00 - 21:00
20:30

Wtorek

  • Fitness
    20:00 - 21:00

Czwartek

  • Fitness
    20:00 - 21:00
No events available!

 

BJJ – Sobotnia Wolna Mata

( zajęcia darmowe za posprzątanie maty 😉 )
Każda Sobota – 11:30 – 13:00

Uwaga! Umawiamy się telefonicznie, na zajęciach lub fb.

 

Masaż/Kinesiotaping – Codziennie od 16:30 do 19:00

Prometeusz Frank: + 48 512 546 927

Uwaga! Umawiamy się telefonicznie

 

Łucznictwo i rzucanie nożami – sobota 8:30 – 11:15

Dariusz Szymaszek i Marcin Woźniak